Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Велика відбудова України після перемоги у війні з російськими окупантами: 28 квітня у Варшаві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу»

Українська економіка потребує якнайшвидшого відновлення та міжнародної підтримки для забезпечення життєдіяльності країни у складних умовах російської військової агресії. Вітчизняний бізнес та польські інвестори в Україні шукають альтернативні шляхи відновлення робочого процесу.

Із початку війни Польща стала одним із найнадійніших союзників України, надавши безпрецедентну підтримку і продемонструвавши зразок добросусідства країн.

За 8 років роботи Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу» трансформувався у один із найбільших та найважливіших комунікаційних майданчиків, що об’єднує представників бізнес-спільноти, роботодавців, фінансових інституцій, урядовців та представників державних організацій України і Польщі, ставши синонімом конструктивного діалогу між сусідніми країнами.

Тому навіть у такі складні часи Організаційним комітетом Ювілейного XV-го форуму було прийнято рішення провести захід, що стане епіцентром консолідації бізнес-середовища з метою підтримки українського і польського бізнесів в Україні в умовах військової агресії, покращення торговельно-економічної співпраці та налагодження ділових контактів у форматі Україна-Польща.

Учасники XV Міжнародного форуму «Польсько-українські дні бізнесу» обговорюватимуть питання:

  • торгово-економічна співпраця України та Польщі: минулі успіхи та майбутні перспективи, програми підтримки для українського і польського бізнесів в Україні в умовах тимчасової релокації, формати державної підтримки бізнесу від Польщі та країн ЄС;
  • велика відбудова: перспективи відновлення української економіки, зокрема у сферах будівництва, енергетики, транспортної і цивільної інфраструктур, агробізнесу та сільського господарства;
  • доступ до фінансових ресурсів та інструментів Польщі та країн ЄС для українського бізнесу в Польщі та польських інвесторів в Україні;
  • механізми розв’язання юридичних питань у період дії міжнародних санкцій, торгових барєрів, а також розв’язання проблем, пов’язаних із митними, податковими, бухгалтерськими і міграційними аспектами українських і польських працівників в Україні та Польщі.

Захід традиційно відбудеться під патронатом Посольства України в Республіці Польща та Міністерства розвитку та технологій Польщі.

Організатори форуму: Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична група EUCON.

Співорганізатор: Польське агентство з інвестицій і торгівлі (PAIH). 

Учасники форуму, серед яких українські й польські підприємці, інвестори та роботодавці, представники державних та місцевих органів влади і дипломатичних установ, матимуть змогу отримати актуальну інформацію щодо перспектив відновлення української економіки, усіх аспектів тимчасової релокації та підтримки бізнесу (як українського, так і польського) в Польщі протягом конструктивних дискусій, учасниками яких стануть більш ніж 40 спікерів Польщі та України, а також взяти участь у B2B зустрічах.

Пам’ятаймо: спільні зусилля і партнерство – ключ до перемоги!

Дата і час: 28 квітня 2022 р.

Місце проведення: Міністерство розвитку і технологій, зал “Під куполом”, Площа Трьох Хрестів 3/5, Варшава..

Контактна особа в Польщі – Юлія Шаргородська, events@euconlaw.com.

Контактна особа в Україні – Олена Вакулік, events@euconlaw.com.

 

УЧАСТЬ У ФОРУМІ БЕЗКОШТОВНА. ВЗЯТИ УЧАСТЬ МОЖНА ЯК ОФЛАЙН, ТАК І ОНЛАЙН.

ПРОГРАМА

РЕЄСТРАЦІЯ

ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

 

МИНУЛІ ЗАХОДИ:

ОРГАНІЗАТОРИ

eucon_logo_221_70AUBP-pl

СПІВОРГАНІЗАТОР

eucon_logo_221_70

ПІД ПАТРОНАТОМ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР