Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

 • Українська
 • Polski

Інвестування в Польщу

Переваги ведення бізнесу в Польщі визнаються все більшою кількістю інвесторів та бізнесменів з України та країн СНД.

Польща має стабільну економіку на фоні інших країн Євросоюзу. Польща займає провідні позиції в Центральній та Східній Європі по показникам двосторонньої торгівлі, росту ВВП та стійкості до економічних криз.

Зацікавленість польським ринком обумовлена наступними чинниками:

Привабливий інвестиційний клімат. Унікальні умови відкриття та ведення бізнесу у поєднанні із приналежністю до Євросоюзу та стабільністю соціально-економічного розвитку створили новий імідж Польщі як привабливої європейської юрисдикції. Окрім цього у РП діє 14 спеціальних економічних зон.

Висококваліфікований ринок праці. Однією із найвагоміших переваг Польщі є її люди – освічені, амбітні та працьовиті

Багатовекторність економіки. Польща має розвинене ділове середовище із різноманітними та вузькоспеціалізованими галузями економіки. Густа мережа постачальників та субпідрядників, а також наявність кластерів і промислових технопарків дозволяє налагодити високотехнологічне виробництво та знайти партнерів у таких галузях як ІТ, машинобудування, виробництво товарів масового споживання, електроніка, фінанси тощо.

Макроекономічна стабільність. Економічна та політична стабільність дозволяє здійснювати довгострокове планування реалізації інвестиційних проектів.

Виробництво та обслуговування відповідно до європейських стандартів, що забезпечує високу якість продукції та послуг на ринку Польщі. Бізнес-середовище дуже гнучке до нових потреб населення та динамічно розвивається.

Розвинута інфраструктура, зокрема дорожній, залізничний транспорт, енергетика, ІТ сфера, що сприяє розвитку різних галузей економіки.

Доступ до фінансових ресурсів. Польща – один із найбільших бенефіціарів фондів ЄС. На період 2014-2020 рр. заплановано виділити Польщі з фондів ЄС в рамках державної програми підтримки та фінансування бізнесу понад 100 млрд. €.

Реєстрація компанії в Польщі це:

  • зростання авторитету та надійності Вашої компанії в очах партнерів та клієнтів;
  • ріст замовлень від партнерів з ЄС (як наслідок попеденього пункту, адже європейські компанії часто упереджено ставляться щодо надійності співпраці з підприємства з України);
  • спрощення процесу сертифікації продукції у порівнянні із тим, щоб отримувати сертифікацію на компанію з України;
  • вільна безмитна торгівля з усіма країнами ЄС;
  • сприятливі, прозорі та передбачувані умови ведення бізнесу. Відсутність тиску з боку контролюючих органів (звісно, при політиці прозорої законної діяльності), автоматичне повернення ПДВ при експорті або його переплаті;
  • розширення можливостей та нові шляхи оптимізації для Вашого бізнесу. Виключення посередників при операціях з європейськими партнерами;
  • доступ до фінансової підтримки Вашого бізнесу через різні фінансові інструменти (експортне кредитування, банківське кредитування за низькими ставками, доступ до субсидій, грантів, пільг для окремих галузей економіки або в спеціальних економічних зонах);
  • можливість бізнес-іміграції в Польщу;
  • надійність акумулювання та використання фінансових ресурсів через європейські банки. Державні гарантії повернення вкладів;
  • наявність вузькоспеціалізованих компаній, аутсорсинг послуг яких потребує сучасний бізнес;
  • можливість знайти підрядників, які потребують високотехнологічні галузі економіки зі складним циклом виробництва (машинобудування, енергетика, електроніка тощо).