Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Ліга студентів

Польська Ліга Українських Студентів – це відкрита, комунікаційна платформа Асоціації Українського Бізнесу в Польщі, яка була започаткована в 2017 році як широкоформатний майданчик для соціальної підтримки українських студентів в Польщі, реалізації їх ідей щодо розвитку Soft Skills,  підприємницької ініціативи та лідерства.

Наші студенти мають можливість проходити стажування в польських компаніях де засновниками є українські інвестори, як волонтери приймати участь в заходах організатором, чи спі-організатором яких виступає Асоціація, відвідувати різні бізнес форуми, вебінари та лекції, які присвячені саморозвитку, кар’єрі та веденню бізнесу, де спікерами виступають досвідчені фахівці, експерти, топ-менеджери та власники бізнесу.

Окрім того, на базі Польської Ліги Українських Студентів проводиться Конгрес Польської Ліги Українських Студентів, який об’єднує сотні українських студентів з різних вузів Польщі та був започаткований з метою обміном досвіду, розвитком Soft Skills, налагодження співпраці, формування культуру студентського та молодіжного життя.

Доєднатись до PLUS (участь безкоштовна) можна заповнивши анкету за посиланням: https://forms.gle/2GoKHygxC6CBwWQK7

У рамках Конгресу Ліги, який відбувся 17 листопада 2016 року, прийнято рішення сформувати Раду Ліги та оголошено конкурс на відбір кандидатів до складу зазначеної Ради.

В рамках Першого конгресу Польської ліги українських студентів було також започатковано два головні проекти: Студентську біржу праці та Студентську школу стартапів.

ДЕТАЛІ: Конгрес Польської Ліги Українських Студентів

Ліга студентів на Facebook