Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Foreign Trade e-Agency

В останні роки міжнародна торгівля зазнала значних змін. З одного боку, зміни призвели до більшого відкриття місцевих ринків для підприємців із-за кордону, а з іншого – повністю переформулювали спосіб побудови ділових відносин і ведення торговельної діяльності. Жорстка конкуренція, перевага у все більш креативних рішеннях, величезні суми, що виділяються на рекламу та інноваційні технології – ось як виглядає сучасне обличчя світової економіки. Зовнішня торгівля – це не тільки можливість, а й ряд проблем. Foreign Trade e-Agency була створена саме у відповідь на дані проблеми.

E-Agencja була створена в Польщі за сприянням EUCON Legal Group, Infron sp. z o.o., а також Klub Inteligencji Biznesu і працює вона на правах фундації. Серед основних цілей FTA – побудова міжнародних відносин, зміцнення торговельного співробітництва, а також створення спільноти залучених підприємців. E-Agencja працює на декількох площинах. Це дає можливість налагоджувати нові контакти та сприяє пошуку ділових партнерів, надає можливість ділитися досвідом в області міжнародної торгівлі і гарантує доступ до ринкових ноу-хау. Важливим аспектом дій FTA є вміле об’єднання цифрового світу і світу оффлайн, відповідно до того, що за кожним успіхом в онлайн-індустрії стоїть людина зі своїми знаннями, особистістю і досвідом. Тому Foreign Trade E-Agency – це, перш за все, відмінний майданчик для створення ефективної мережі під час конференцій, дискусійних панелей, експертних зустрічей, тематичних зустрічей та інших видів ділових заходів.

Діяльність FTA також надає величезну підтримку підприємцям в просуванні їх послуг або продуктів на території інших держав. Така підтримка можлива завдяки обміну знаннями, контактами та досвідом, що призводить до зміцнення співпраці між підприємцями з різних куточків світу. Важливим вираженням такої співпраці є меморандум, який був підписаний 20 травня 2021 року у Варшаві між Foreign Trade e-Agency та Асоціацією українського бізнесу під час XIII Міжнародного форуму “Польсько -Українські Дні Бізнесу”. Підписана декларація передбачає співпрацю для підтримки польських та українських підприємців, особливо в секторі електронної комерції, який являє собою майбутнє багатьох економічних підприємств у Європі та світі.

Саме e-commerce входить в число основних тем, навколо яких FTA фокусує свої дії та ініціативи. Засновники і члени e-Agencji підкреслюють, що інтернет-ринок з кожним роком стає все більш важливим сектором світової економіки, але в той же час ринок стає все більш вимогливим. У глобальному світі загальної конкуренції, головне, точна, багаторівнева стратегія дій, яка включає в себе: глибоке дослідження місцевого ринку, розуміння механізмів попиту, підбір відповідних маркетингових дій, спосіб генерації контенту, відповідна структура зв’язку, а також ефективний аналіз даних. Всі ці елементи зумовлюють успіх компанії на міжнародному онлайн-ринку, її «бути чи не бути». FTA створює бізнес-перевагу саме шляхом накопичення знань про кожен з цих рівнів діяльності. Міждисциплінарний підхід сьогодні є основою ефективної стратегії в електронній комерції, тому e-Agencja створює простір для обміну думками і знаннями, надає підприємцям найцінніше – ринкове ноу-хау.

Відносини, спільнота, знання, досвід і нові перспективи розвитку на зарубіжних ринках. Це найбільш важливі аспекти, що характеризують діяльність Foreign Trade E-Agency, яка була створена для підприємців, які прагнуть повною мірою реалізувати свій потенціал та з’явитися в просторі міжнародного бізнесу. FTA створює відмінні умови для розвитку компаній, а підприємцям надає інструменти, завдяки яким розширення на зовнішні ринки стає дійсно можливим. На думку засновників e-Agencji, найбільший потенціал полягає у створенні спільноти ділових партнерів та обміні досвідом. Саме ці фактори складають в сьогоднішній реальності ключ до успіху в бізнесі.