Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Участь українських компаній в державних закупівлях у Польщі

Компанія-член Асоціації українського бізнесу в Польщі Міжнародний правовий центр EUCON у рамках стратегічного партнерства з офісом GPAinUA оголосила готовність взяти на себе Pro bono юридичний супровід першого учасника пілотного проекту GPAinUA для участі у державних тендерах Польщі.

18 травня 2016 року для України набрала чинності Угода про державні закупівлі Світової Організації Торгівлі.

Міжнародний правовий центр EUCON як провідна юридична компанія з десятирічним досвідом обслуговування клієнтів  у офісах Києва та Варшави долучилась до підтримки українських компаній з питань участі в державних закупівлях в Польщі.

9 червня 2016 року Асоціація українського бізнесу в Польщі та EUCON  виступили співорганізаторами презентації системи публічних електронних закупівель ProZorro та офісу GPA in UA для компаній з польсько-українським капіталом. Детальніше про презентацію

21 липня 2016 року  Міжнародний правовий центр EUCON офіційно оголосив готовність взяти Pro bono юридичний супровід першого учасника пілотного проекту GPAinUA для участі у державних тендерах Польщі.

«Приєднання до Угоди СОТ про державні закупівлі відкрило глобальні можливості для українського бізнесу. На жаль, поки далеко не всі компанії знають про це, а тим паче розуміють, що така перспектива на практиці може бути успішно реалізована. Наша команда вже давно здійснює підтримку виходу українських компаній на ринок ЄС через Польщу, тому ми раді будемо зробити внесок у подальший розвиток українсько-польських торгівельних відносин шляхом юридичного супроводу на Pro bono засадах компанії, яка першою виявить бажання взяти участь у державних закупівлях у Польщі» – прокоментував президент Асоціації українського бізнесу в Польщі, керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON Ярослав Романчук.

Ураховуючи динамізм польсько-українських стосунків, зазначаємо, що співпраця у сфері державних закупівель є стратегічно вигідною як для українських експортерів так і для польських замовників торгів.

Отож, якщо Ви маєте бажання спробувати себе як учасник державних закупівель Польщі, до ваших послуг експерти офісу GPAinUA та фахівці Міжнародного правового центру EUCON.

Детальна інструкція щодо участі у державних закупівлях Польщі

Контакти