Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Ярослав Романчук став спікером міжнародної конференції «Europe – Poland – Ukraine. Rebuild Together ’23»

Питання відбудови України обговорили на міжнародній конференції “Europe – Poland – Ukraine. Rebuild Together ’23”, яка відбулась 20 липня у Варшаві.

В межах конференції учасники проаналізували поточну ситуацію в Україні та обговорили динаміку співпраці польсько-українського співробітництва як на державному рівні, так і на рівні ділових контактів.

Одна із панелей заходу була присвячена   трудовій міграції на польському та українському ринках праці, а саме їх ролі та впливу на економіку обох країн в найближчій перспективі. Спікером панелі став керуючий партнер Юридичної групи EUCON, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук.  В своєму виступу спікер наголосив, що згідно зі статистикою близько 7-8 мільйонів українців перебуває зараз за кордоном. Що стосується Польщі, то тут проживають не тільки біженці, це також інвестори, студенти, 50 тисяч яких кожного року приїжджають до країни. Це люди з вищою освітою та високою кваліфікацією, вони безпосередньо беруть участь у розвитку економіки Польщі. Тому після закінчення війни Україна може зіштовхнутися з проблемою людського капіталу, потрібно буде мотивувати людей повертатися додому, а також допомогти соціалізуватися людям, які були на фронті. «І над цим питанням потрібно працювати вже зараз», – наголосив Ярослав.

На завершення своєї доповіді Ярослав Романчук додав: «Що стосується подальшої співпраці між Україною та Польщею, залишається відкритим питання щодо стимулювання українським урядом інвесторів для залучення до відбудови України.  В свою чергу Польща має визначитися, яким досвідом вона може поділитися з Україною у післявоєнний період».

Організаторам конференції виступили Warsaw Enterprise Institute та Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

Головний партнер – PKN ORLEN

Партнери заходу – Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.BGK – Bank Gospodarstwa KrajowegoPKO Bank Polski, а також Totalizator Sportowy.

Інформаційний партнер – Dziennik Gazeta Prawna.

Мериторичні партнери заходу: Спілка українських підприємців – СУП, European Business Association European Business Association, Асоціація українського бізнесу в Польщі.

Почесний патронат Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.