Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

 • Українська
 • Polski

Розширюйте горизонти: грантова ініціатива для українських виробників продукції

Стартував конкурсний відбір для участі в ініціативі з виведення продукції українських виробників малих та середніх підприємств на ринок Польщі. Ініціатива реалізується Юридичною групою EUCON за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

МЕТА ІНІЦІАТИВИ:

Допомогти українському бізнесу налагодити експорт своєї продукції на європейський ринок, зміцнити потенціал у провадженні своєї діяльності, збільшити виробництво та продаж товарів, зберегти наявні та створити нові робочі місця та посилити конкурентоспроможність свого підприємства. А також підвищити обізнаність і готовність українських виробників до отримання інвестицій, міжнародної фінансової підтримки, виходу на світові ринки, аби зіграти важливу роль у відновленні України.

У МЕЖАХ ІНІЦІАТИВИ ПЕРЕДБАЧЕНО:

 • Проведення серії вебінарів, присвячених питанням експорту продукції на польський ринок,  які включатимуть загальну характеристику польського ринку товарів і послуг,  правові та маркетингові аспекти, пошук партнерів, особливості ціноутворення і багато інших питань;
 • Надання індивідуальних онлайн консультацій для конкретних виробників щодо їхнього безпосереднього виходу на польський ринок та продажу продукції на поличках польських торговельних мереж, з урахуванням їхньої специфіки діяльності;
 • Організація B2B зустрічей з представниками польських торговельних мереж в межах XVIII Міжнародного форуму «Польсько – Українські бізнес дні», який відбудеться 15 листопада у Варшаві.
 • Розроблення Дорожньої карти «Регламент виходу на ринок Польщі для українських МСП».

ЕТАПИ ВІДБОРУ УЧАСНИКІВ:

 • Перший етап: відбір 16-ти компаній, які зможуть делегувати своїх представників для участі у вебінарах;
 • Другий етап: відбір 6-ти фіналістів, які зможуть отримати індивідуальні онлайн консультації та взяти участь у B2B зустрічах.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ?

До участі у конкурсі запрошуються компанії, які експортують свою продукцію на зарубіжні ринки або розглядають можливості експорту своєї продукції на польський ринок, а саме: виробники продуктів харчування та переробки; виробники деталей та запчастин для галузей будівництва та малого машинобудування; виробники зоотоварів; виробники хімічної продукції та інші.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

 • Заповнити анкету-опитувальник за посиланнямhttps://cutt.ly/Iws7fB84.
 • Підготувати мотиваційний лист, який надсилається разом з анкетою-опитувальником. В листі зазначити, чому саме ваша компанія повинна взяти участь в ініціативі, які ваші переваги над іншими конкурсантами, також в листі необхідно надати підтвердження участі своїх співробітників у вебінарах та інших активностях проєкту. Зверніть увагу, відрядження до Варшави (трансфер, проживання) учасники ініціативи покривають за власні кошти.
 • Дедлайн подачі заявки 9 серпня 2023 року.
 • Оголошення результатів відбору підприємств-учасників відбудеться 11 серпня.

Критерії відбору компаній для участі в конкурсі: https://cutt.ly/uws7htif.

Якщо ви вже давно розглядаєте Польщу як європейську країну для реалізації ваших товарів і ніяк не наважуєтеся вийти на цей ринок, тоді наш конкурс саме для вас.  Ви зможете здобути унікальний досвід та цінні поради від досвідчених фахівців, які успішно працюють на польському ринку протягом багатьох років.

Не вагайтесь та подавайте заявки на участь у конкурсі!

Конкурс буде проведений за підтримки Міністерства економіки України та Центру Дія.Бізнес.Варшава.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання щодо участі у конкурсі, звертатися за адресою: office.ua@euconlaw.com