Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Польський уряд презентував програму підтримки економіки України

Польський уряд почав розгортати програму підтримки економічного розвитку України. Так, 30 червня-1 липня 2016 року у Києві відбулась дводенна конференція з інавгурації проекту Міністерства розвитку Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога з розвитку – 2016».

Зокрема, 30 червня у Клубі Кабінету Міністрів України пройшов перший день конференції під назвою «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів».

Другий день – 1 липня – був присвячений презентації Місії представників польського бізнесу до Київської області у Київській обласній державній адміністрації.

Керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук виступив у рамках місії із висвітленням практичних аспектів виходу українського бізнесу на польський ринок. Польща є стратегічним партнером України у розвитку експорту до ЄС, тому українські виробники активно розглядають саме Польщу як юрисдикцію для здійснення зовнішньоекономічної діяльності на теренах Євросоюзу.

Захід проходив за участі Першого заступника Міністра розвитку РП, члена Ради Міністрів РП Єжи Квєцінського, Першого віце-прем’єр-міністра, Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, Надзвичайного і Повноважного Посла РП в Україні Генрика Літвіна, Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Вячеслава Негоди, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торгового представника України Наталії Микольської тощо.

Міністерство розвитку РП про подію

IMG_9626

IMG_9687

IMG_9842