Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

КЛАСТЕРНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО У СТАЛОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ РОЗВИТКУ

Запрошуємо вас прийняти участь в міжнародній конференції 5-7 червня у Львові. Головні цілі заходу стосуються вироблення спільної аджеди в міжрегіональній співпраці та майбутньому Відновленні між кластерами та регіональними громадами України, Польщі та інших країн.

Програма включає ділові обміни, презентації та дискусії, відвідання індустріального парку в м. Городок й розрахована на  кластери, бізнес-асоціації, малі та середні підприємства (МСП), регіональні органи влади, агенції регіонального розвитку України та країн Східної та Центральної Європи.

Важливий фокус програми – на співпраці кластерів, МСП, громад, освіти та науки в рамках конкретних проектів та регіонів

Консорціум EEN-Ukraine є головним спонсором та партнером заходу. Співорганізаторами конференції є Український кластерний альянс, Львівська політехніка, Український «Клуб мерів», польські кластери композитних матеріалів та сталої інфраструктури, німецька агенція Gruener Hering та малопольське воєводство з Кракова. 

Участь є безкоштовною для кластерів УКА та учасників «Клубу мерів», для інших відвідувачів вартість становить 400 грн за 2 головних дні 6 та 7 червня у Львові. Якщо Ви бажаєте долучитись до відвідування Індустріального парку в м. Городок 5 червня, чи є інші питання по участі в конференції – звертайтесь на  Лесі Соболевської, lesia.sobolevska@gmail.com