Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

InvestPro Poland Warsaw 2023

InvestPro Poland Warsaw 2023 – щорічна міжнародна бізнес-конференція, що об’єднує провідних фахівців у сферах інвестицій, правової регуляції бізнесу, банкінгу, захисту активів, нерухомості та подвійного громадянства. Ця подія створює унікальну можливість для нетворкінгу з професіоналами, пошуку нових партнерів та клієнтів, а також презентації свого бізнесу перед цільовою аудиторією.

Компанія Bosco Conference вже понад 17 років створює платформу для обміну ідеями, відкриття останніх тенденцій у галузях підприємництва, інвестицій та урядового сектору, а також слугує майданчиком для розширення бізнес контактів. Протягом цього часу компанія успішно провела понад 200 заходів, які відвідало понад 60 000 учасників, з виступами від 3000 спікерів. Організатори допомогли знайти клієнтів та партнерів для більш ніж 5000 компаній і зараз запрошують Вас приєднатися до цієї унікальної події.

19 червня в готелі Intercontinental Warsaw відбудеться 6-та щорічна конференція, на якій зберуться спікери з Литви, Швейцарії, Чехії та ОАЕ, щоб обговорити наступні теми:

  • Види ризиків у сучасному інвестиційному бізнесі та шляхи їх уникнення.
  • Інвестиційні можливості в Європейських країнах та вільних економічних зонах
  • Стабільне фінансування та дохідність в умовах нестабільної економічної ситуації
  • Новітні тренди у венчурних капіталовкладеннях

На конференції ви можете почути доповіді від спікерів, відвідати виставку компаній та отримати консультацію від партнерів, знайти нові знайомства під час перерв на каву та обід, взяти участь в розіграші призів від організаторів та спонсорів. Закриватиме цю подію коктейльна вечірка, під час якої ви зможете налагодити бізнес відносини в більш невимушеній атмосфері.

Участь у конференції можлива у декількох форматах.

  • Ви можете виступити як спікер, поділитися своєю експертизою у вашій галузі та отримати повний пакет маркетингових послуг, які надає Bosco Conference.
  • Доєднатись до партнерської виставки, представити свою компанію відвідувачам та отримати потенційних клієнтів з відповідної цільової аудиторії.
  • І, звісно, Ви можете відвідати конференцію як делегат і знайти нові вигідні зв’язки.

Не втратьте свій шанс зануритися в атмосферу бізнес-нетворкінгу, отримати практичні знання та представити свою компанію на міжнародному заході.

Реєструйтесь за посиланням, використовуйте промокод BIZ23 та отримайте знижку -10% на вхідний квиток. Для компаній, зареєстрованих в Україні та Польщі, по промокоду діє спеціальна ціна в 100€.