Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Інтермодальні перевезення в інтеграції транспортних систем України до Європейського Союзу

Запрошуємо на INTERMODAL2023!

Ви ще можете зареєструватися на важливу та престижну 5-ту Міжнародну конференцію Intermodal 2023, яка відбудеться 11-13 вересня у Варшаві.

Тема конференції – “Інтермодальні перевезення в інтеграції транспортних систем України з Європейським Союзом”.

Організаторами конференції є Асоціація інженерів і техніків транспорту Польщі (SITK RP) та факультет транспорту Варшавської політехніки.

Агресія росії проти України та пов’язані з нею зміни в напрямках і коридорах поставок є сьогодні однією з ключових проблем, що стосуються розвитку, а також безпеки країн нашого регіону.  Як відповісти на виклики, спричинені війною, як найбільш ефективно переорієнтувати товарні потоки з України до ЄС і, водночас, знайти свій шлях у політиці сталого розвитку – на ці питання, серед іншого, намагатиметься відповісти група науковців та управлінців.  Серед них найвідоміші польські фахівці, а також представники компаній з Польщі та України, пов’язаних з цією тематикою.

Конференція відбудеться під патронатом Міністра Інфраструктури, Міністра Фінансів та Регіональної Політики, Президента Управління Залізничного Транспорту, Президента Польських Залізниць, Президента Польських Державних Залізниць, Голови Асоціації Українського Бізнесу в Польщі. Головний партнер конференції – ARP S.A.

❗️ Учасники з України – після контакту з оргкомітетом – можуть розраховувати на спеціальні умови.

Реєстрація https://cutt.ly/YwlJjwIb