Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

INTERMODAL IN POLAND. Ділова зустрічі Польща – Україна

Запрошуємо Вас взяти участь у другій Діловій зустрічі Польща – Україна, яка відбудеться 19-20 жовтня 2023 року в Сопоті, Польща. Війна в Україні триває, постають нові проблеми та нові виклики.

Зустріч стане можливістю не лише обговорити та напрацювати необхідні рішення, а й оцінити функціонування логістичних ланцюгів з початку російського вторгнення. Теми, які також обговорюватимуться під час зустрічі – це функціонування економіки та логістичних ланцюгів після завершення конфлікту та відновлення української економіки.

У травні минулого року понад 160 представників польських та українських компаній із галузі логістики, автомобільних та залізничних перевізників, операторів логістичних терміналів, Національної адміністрації доходів Польщі, ветеринарних служб, польських та українських органів влади, представники українських експортерів зустрілися в готелі ARCHE у Ґданську. Під час дебатів та розмов у кулуарах обговорювалися найважливіші проблеми, які вторгнення Росії в Україну завдало економіці країни та глобальним логістичним мережам. Зустріч стала можливістю налагодити нові ділові контакти між компаніями обох країн, а також терміново напрацювати необхідні шляхи вирішення економічної кризи, яка є результатом російського вторгнення.

Налагодження нових логістичних ланцюжків для зовнішньої торгівлі України є актуальним завданням, необхідним для забезпечення економічної стабільності країни та глобальної продовольчої безпеки. Польська галузь логістики вже приєдналася до цього процесу, але для мінімізації інвестиційного ризику необхідні міжнародні зусилля та залучення державних органів та Європейського Союзу. Таким був підсумок дебатів, які відбулися під час першої Ділової зустрічі Польща – Україна, спільно організованої редакцією IntermodalNews.pl, Адміністрацією порту Ґданськ та містом Львів у 2022 році.

 

Організатори заходи INTERMODAL NEWS Sp. z o. o. та Port of Gdansk Authority S.A.

Деталі та реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/1wcKpgI5