Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

У Львові 26 квітня відбудеться Український Форум Центрів Спільного Обслуговування

За офіційної підтримки Львівської міської Ради та Львівської обласної державної адміністрації

Україна швидко перетворюється на популярне місце розташування центрів спільного обслуговування (ЦСО) та аутсорсингу бізнес-процесів (АБП) в своєму регіоні. Останнім часом низка провідних мультинаціональних компаній вирішила організувати в Україні регіональні оперативні підрозділи ЦСО, і країна перемогла в жорсткій конкуренції зі своїми сусідами за право стати обраним місцем розташування.

Безперечно, на такі рішення значно вплинув індекс вартості виробничих витрат, де заробітна плата і офісні витрати знаходяться на дуже конкурентноздатному рівні. Наявність молодих, висококваліфікованих і мотивованих трудових ресурсів є також одним із вирішальних чинників. Окрім того, як один зі світових лідерів IT-аутсорсингу, Україна в технологічному плані готова робити внесок у рушійні сили змін, які формують майбутню модель ЦСО.

Цей Форум відбудеться з метою створення незалежної платформи для усіх зацікавлених сторін, щоб зібратися разом, обмінятися передовим досвідом і обговорити можливості, що створюються завдяки швидкому розвитку ЦСО і АБП в Україні.

Тут ви почуєте і зустрінете:

  • Вищих керівників тих компаній, що вже ведуть операційну діяльність ЦСО в Україні;
  • Загальне керівництво, фінансових директорів та спеціалістів з роботи з кадрами провідних багатонаціональних і національних компаній, які активно розглядають питання розміщення виробничих підрозділів ЦСО в країні;
  • Регіональних і національних посадовців, які повідомлять про свої наміри підтримати організацію діяльності ЦСО в Україні;
  • Провідних радників, постачальників технологій та експертів з широким досвідом планування, запуску і ведення операційної діяльності ЦСО в Україні і світі.

На вас чекають 4 сесії продуктивної дискусії з провідними спікерами:

  • Сесія 1: Визначення шляхів зростання перспектив України як місця розташування ЦСО та аутсорсингу бізнес-процесів (АБП);
  • Сесія 2: Приклади з практики та уроки, винесені з досвіду діяльності провідних ЦСО, що оперують в Україні;
  • Сесія 3: Еволюція моделі ЦСО на світовому рівні та як Україні скористатися новими трендами і найкращою практикою;
  • Сесія 4: Дискусія за круглим столом між діючими і потенційними інвесторами та владою стосовно подальших заходів, необхідних Україні для розширення частки ринку на висококонкурентному ринковому просторі ЦСО.

Реєстрація онлайн та детальна програма http://strategy-council.com/uk/events/ukrainskij-forum-centriv-spilnogo-obslugovuvanna/.

Отримайте знижку 15% при реєстрації за промокодом BIZPOL15.

 

Strategy Council – компанія, що культивує знання й розбудовує зв’язки між бізнес-співтовариствами, головним чином, у європейських країнах з ринковою економікою, що формується.

Що ми пропонуємо: Цілорічний контакт, що підтримується за допомогою обміну думками й досвідом через регулярні передові статті авторитетних членів співтовариства, широку присутність у соціальних засобах масової інформації.

Щорічні, найкращі в галузі конференції, що створюють неупереджену платформу, навколо якої діють і розвиваються співтовариства.

Причини вибору Strategy Council: Глибоке знання ринку на основі 20-річного досвіду дає нам можливість налагодити зв’язок між цими співтовариствами, одночасно забезпечуючи найважливіший доступ до унікальної, актуальної й критично важливої для бізнесу інформації.

Сукупний досвід нашої управлінської команди – кілька десятків років роботи в галузі міжкорпоративних конференцій, надаючи професійні знання й можливості розвитку ділових зв’язків, створюючи стійкі, розраховані на тривалу перспективу ділові співтовариства.

За цей час ми накопичили ентузіазм і практичний досвід для того, щоб досягти найвищого рівня обслуговування клієнтів і забезпечити кожному учасникові конференції й члену співтовариства виконання їх ділових і особистих цілей, одержання найкращої віддачі від інвестиції, з погляду фінансів і витраченого часу, шляхом участі в наших проектах.