Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Smart Agro Forum №3

Запрошуємо Вас відвідати ІІІ – форум інноваційно- технологічного різноманіття ідей та рішень для АПК – Smart Agro Forum №3.

13 грудня 2017, в конференц-залі технопарку UNIT.City – UNIT.Core за адресою – Київ, вул. Дорогожицька,1.

У програмі форуму приймуть участь провідні українські та європейські компанії, які працюють у сферах Агро-it, топ-менеджери it- компаній, директори агро компаній, консалтингові компанії та інших напрямків.

Програма форуму буде розділена на кілька блоків, а також декілька перерв на каву і обід, де всі відвідувачі форуму зможуть познайомитися і поспілкуватися між собою.

На форумі будуть розглянуті най актуальніші питання пов’язанні з:

Прискорення переходу IT технологій з лабораторій і офісів на поля і підприємства.

Інформування аграріїв про популярні IT-технології і ПО і їх впровадження.

Обмін інформацією, переговори і взаємодія між IT і АГРО сектором.

Розробка, створення та супровід IT продуктів для АПК та інше.

Участь у форумі – платна.

Реєстрація на форум обов’язкова.

Медіа-партнерами виступлять більш ніж 10 видань, як аграрних так і It, декілька асоціацій, а також більш ніж 20 порталів.

По питанням співпраці у якості доповідача чи спонсора надсилати заявку на електронну адресу innaachernyaeva@gmail.com або за телефоном  +380634177463 Інна, координатор Smart Agro Forum №3.

Слідкуйте за перебігом підготовки та анонсами у групі фб: https://www.facebook.com/smartagroforum/ Також, ви можете завітати на наш сайт: http://smartbuildforum.com.ua/ Це буде вибухово- технологічний захід!