Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

 • Українська
 • Polski

Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Автоматизації» у Запоріжжі.

13 лютого Запоріжжя зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Автоматизації» (або BIT-2019).

Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

На Форумі ви зможете почути наступні цікаві виступи:

 • «UCloud. Приклади використання», Данило Бєлов, директор з розвитку, UCloud
 • «Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам», Вячеслав Заріцький, провідний технічний спеціаліст, ESET Україна
 • «Хмарний провайдер UCloud. Погляд з середини», Данило Бєлов, директор з розвитку Ucloud
 • «Захист інфраструктури в хмарі», Данило Бєлов, директор з розвитку Ucloud
 • «Як GigaCloud побудував лідера хмарного ринку України», Сергій Пилипенко, керівник відділу enterprise-продажів GigaCloud
 • «Шкідливе відеоспостереження», Володимир Гук, Business Development Manager
 • «Переваги комплексного постачання систем безпеки», Андрій Дудко, CMO РОМСАТ
 • «DLP-рішення як додатковий рівень ІТ-безпеки корпоративної мережі», Сергій Кадет, менеджер відділу роботи з партнерами та клієнтами, ESET Україна
 • «GREYCORTEX MENDEL: Що ховається у вашій мережі?», Сергій Кадет, менеджер відділу роботи з партнерами та клієнтами, ESET Україна

Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як ESET, UCLOUD, ROMSAT, TopTechnology, GigaCloud та іншими.

Інформація постійно оновлюється і ви можете стежити за нею на сайті: https://zaporizhia-2019.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP19AUP

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Одна з найбільш цінних складових Форуму – це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIT-2019 крім ділової частини чекає розіграш цінних призів та нетворкінг.

Увага! Кількість місць обмежена – поспішайте зайняти найкращі з них на BIT-2019.

Реєстрація:

https://zaporizhia-2019.ciseventsgroup.com/registration.html?utm_marker=IP19AUP

Все, що стосується BIT-2019 у Запоріжжі, можна знайти на офіційному сайті заходу

Про CIS Events Group

Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group (www.ciseventsgroup.com) фокусується на ІКТ-ринку країн ближнього та далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агентство надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.

Дата: 13 лютого

Місто: Запоріжжя

Web-сайт: https://zaporizhia-2019.ciseventsgroup.com/

Адреса: Khortitsa Palace Hotel, Україна, Запоріжжя, бул. Шевченка, 71A