Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

VІ Всеукраїнська будівельна Премія IBUILD

Конфедерація будівельників України приймає заявки для участі в головній будівельній премії країни!

Конфедерація будівельників України запрошує девелоперські, інжинірингові і будівельні компанії, архітектурні і проектні бюро, консалтингові компанії, виробників і постачальників будівельних матеріалів, інженерного обладнання, еко- і енергоефективних рішень для об’єктів комерційної і житлової нерухомості, а також юридичні фірми, галузеві організації та ін. взяти участь у конкурсі на здобуття VІ Всеукраїнської будівельної Премії IBUILD!

Заявки приймаються до 05 листопада 2018 року за посиланням:

  • Категорія нагородження – КРАЩИЙ СЕРЕД РІВНИХ (Персональна Премія) http://ibuild.ua/?showModal1
  • Категорія нагородження – ВИМІР УСПІХУ (Корпоративна Премія) http://ibuild.ua/?showModal2
  • Категорія нагородження – ВІДКРИТТЯ РОКУ (Премія блискавичних досягнень) http://ibuild.ua/?showModal3

IBUILD – це головна нагорода, що відзначає видатні заслуги кращих фахівців, проектів, об’єктів, підприємств будівельної сфери. Докладаючи максимум зусиль до організації цього проекту, Конфедерація будівельників України має на меті привернути увагу до досягнень компаній та діячів ринку, їх внеску у розвиток будівельної галузі України, стимулювати учасників ринку до розвитку, показати їм перспективи досягнення багатьох цілей, відзначивши та нагородивши найкращих, які гармонійно поєднують успіхи в професійному житті, займаються благодійною діяльністю, мають особисті здобутки.

Премія IBUILD не випадково створена для того, щоб нагадати про очевидне: світ без будівельної галузі неможливий! З часів першого конкурсу до участі залучено понад 2000 будівельних компаній з усіх областей України.

Вручення VІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ПРЕМІЇ IBUILD відбудеться 16 листопада 2018 року в КВЦ «Парковий» (м. Київ, Паркова дорога, 16a). Церемонія нагородження – це велике свято і яскравий концерт на честь переможців. Участь у ньому беруть найвідоміші зірки, політики, бізнесмени, громадські діячі. Ведучі – Яніна Соколова та Олег Панюта.

Детальніше ознайомитися з умовами участі та подати заявку можна на офіційному сайті: http://ibuild.ua/

З питань участі в Премії та співробітництва звертатися за телефоном: (044) 200-04-52 або на електронну адресу: office@kbu.org.ua

За новинами про IBUILD стежте на порталі kbu.org.ua і сторінці Конфедерації будівельників України у мережі Фейсбук http://facebook.com/konbudukr/