Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Форум технологій для машинобудівного проектування та виробництва

23-24 травня 2018 року в Києві відбудеться Форум технологій для машинобудівного проектування та виробництва.

На форумі будуть обговорюватися сучасні тенденції розвитку технологій машинобудівного проектування та виробництва: створення “електронного” безпаперового виробництва, оптимізації виробів з використанням методів гетерогенного породжуючого проектування, організації єдиного інформаційного середовища проектних, виробничих та фінансових даних, особливостей виготовлення деталей методами 3D-друку та на станках с ЧПУ. Думки експертів та досвід українських підприємств.

Протягом двох днів на Форумі обговорюватимуться сучасні тенденції розвитку технологій машинобудівного проектування та виробництва. Ми будемо говорити про створення «електронного» безпаперового виробництва, про оптимізацію виробів із застосуванням методів гетерогенного породжуючого проектування, про організацію єдиного інформаційного середовища проектних, виробничих і фінансових даних, про особливості виготовлення деталей методами 3D-друку і на верстатах з ЧПУ.

Провідні українські компанії поділяться з учасниками форуму своїм досвідом. Так, наприклад, доповідь представника Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля» Лідії Дейнеко «Породжуюче проектування – інноваційний підхід до проектування цифрового прототипу виріба» буде присвячений застосуванню хмарної технології, що дозволяє конструкторам шукати оптимальні форми для виробів, використовуючи такі вихідні дані, як навантаження, тиск, маса, а також підбір матеріалів.

На форумі буде представлена концепція створення єдиного інформаційного простору управління проектними, технологічними, матеріальними і виробничими даними – «електронного» безпаперового виробництва, успішно реалізована в ДП «Антонов» при проектуванні та організації дослідного виробництва літаків Ан-178, Ан-132.

Ви почуєте доповіді представників світових лідерів на ринку CAD / CAM / CAE, компаній Autodesk, DS Solidworks Corporation, Dassault Systemes і 3D Systems. Ознайомитеся з тенденціями розвитку всесвітньо відомих програмних продуктів Autodesk Inventor, Solidworks, Catia, Mastercam, дізнаєтеся про новинки на ринку 3D-друку і сканування.

Програма та реєстрація доступні за посиланням: http://www.arcada.com.ua/infot/130418.html

 Дата проведення: 23-24 травня 2018 року

Час проведення: 09:30 – 18:00

Місце проведення: парк-готель «Голосеєво» (м. Київ, просп. Голосіївський, 87)

Організатор: АРКАДА, ЧАО

Партнери:  Autodesk, DS Solidworks Corporation

Інформаційні партнери: Асоціація українського бізнесу в Польщі, Асоціація Підприємців Промислової Автоматизації України

Контакти:

Тетяна Гадзевич, координатор Форуму

(067) 798-44-06, tanyag@arcada.com.ua