Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

 • Українська
 • Polski

Четвертий Міжнародний Бізнес-Форум у Харкові, 21-22 червня 2017

Асоціація українського бізнесу в Польщі стане частиною наймасштабнішої події бізнес-спільноти Східної України — Четвертого міжнародного бізнес-форуму “Україна 2017”. Стратегічне бачення: виклики і можливості».

Ви також зможете стати учасником цього заходу, підтримавши ініціативи нашої організації і всього українського бізнесу.

Бізнес-форум відбудеться 21-22 червня в Харкові.

Якщо ви купуєте квиток, вам буде надана знижка 5% за промокодом «АУБ».

У 2017 році форум готує насичену 2-х денну програму. Вона охоплює найактуальніші для українського бізнесу питання та генерує практичні результати.

Для вас це можливість взяти участь у наймасштабнішій бізнес-події східної України. Це продуктивні обговорення шляхів розвитку регіону і власного бізнесу. Ви отримаєте необхідні комунікації з представниками європейського бізнесу, рекомендації та експертну думку топ спікерів, авторитетних експертів, керівників і власників успішного бізнесу України і Європи.

Мабуть, головну цінність події представляють унікальні можливості для комунікації. За два дні роботи ви можете познайомитися зі своїми потенційними контрагентами / партнерами з ЄС, провідними інвестиційними банкірами, українськими компаніями, досвід і успішні проекти яких можуть бути корисні і цікаві для вас. 

Основні блоки програми форуму:

Перший день форуму відкриває панельна дискусія «4-я індустріальна революція, глобалізація VS національні пріоритети. Яким шляхом піде Україна? Виклики і можливості ». У ній візьмуть участь:

 • Колишній віце-прем’єр і міністр фінансів Польщі Гжегож Колодко
 • Генеральний директор Advanter Group Андрій Длігач
 • Головний фінансовий аналітик ТОВ “РА Експерт-Рейтинг” Віталій Шапран
 • Провідний науковий співробітник відділу економічної теорії ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» Олег Яременко
 • Виконавчий директор Міжнародного Фонду Блейзера Олег Устенко

У другий день роботи в рамках Інвестиційного Салону буде проведена панельна дискусія «Інвестиційні стратегії для українського бізнесу в 2017/2018 рр». Під час цієї панельної дискусії керівники ряду українських компаній, які вже залучили іноземні інвестиції, і представники інвестиційних фондів та інвестиційних банків з ЄС і США обміняються думками про інвестиційні перспективи нашої країни і поділяться своїми планами на майбутнє.

Успішні кейси, програми розвитку, можливості для розвитку бізнесу будуть висвітлені на панельних дискусіях і секціях:

 • «Сучасна енергетика: як перетворити” ресурсні кайдани “в драйвер зростання?»
 • «HITECH для агросектору та індустрії: чи може український IT сектор змінити вигляд промисловості і сільського господарства?»
 • «Експорт, міжнародна кооперація як драйвер зростання індустріальних регіонів України»
 • «Нові можливості для українського бізнесу: міжнародні програми, програми фінансування і розвитку, гранти»

«Прикладні» завдання на форумі будуть вирішуватися в рамках B2B майданчика для переговорів з бізнес-місіями з Польщі та Франції і Інвестиційного салону – майданчики для “камерного” і підготовленого спілкування представників українського бізнесу і професійних учасників ринку капіталу.
Нагадаємо, Четвертий міжнародний бізнес-форум пройде 21-22 червня в Premier Palace Hotel Kharkiv. Чекаємо всіх зацікавлених в обговоренні шляхів розвитку України і свого власного бізнесу.
Більше інформації про програму форуму, спікерів і бізнес-місіях ви знайдете на офіційному сайті http://businessforum.kharkov.ua

Сторінка бізнес-форуму на Facebook:     facebook.com/businessforum.kharkov/

Для придбання квитків телефонуйте +38 067 556 71 66 або пишіть на join@businessforum.kharkov.ua