Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Mind Invest Summit + Jazz Weekend

Запрошуємо вас долучитись до неординарної події – Mind Invest Summit + Jazz Weekend 28-29 червня 2024 року в Емілі резорт (Львів) !

Асоціація українського бізнесу в Польщі виступає партнером заходу і пропонує членам спільноти ексклюзивну знижку на придбання квитків у розмірі 30%. 

У програму саміту включено:

•⁠  ⁠Два дні профільних панельних дискусій, галузевих виступів та дискусій, пітчинг сесій технологічних компаній та мілітарі проєктів. Слоган: «Зараз найкращий час, аби почати інвестувати в Україну».

•⁠  ⁠Технологічна виставка UA Tech Show об’єднає провідні технологічні компанії України, які матимуть можливість продемонструвати свої продукти та винаходи для потенційних замовників та партнерів.

•⁠  ⁠Jazz Weekend – два вечори джем-сейшн та виступи Олексія Когана, Jazz in Kyiv Band та Ніно Катамадзе.

Сторінка заходу: https://investsummit.mind.ua  

Два дні профільних панельних дискусій, галузевих виступів та дискусій, пітчинг сесій технологічних компаній та мілітарі проєктів. Слоган: «Зараз найкращий час, аби почати інвестувати в Україну».

 Для членів асоціації є спеціальна пропозиція членської знижки, щоб її отримати напишіть нам на електронну адресу: office@ukrbizpol.org.

До зустрічі на Mind Invest Summit + Jazz Weekend»