Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Українські студенти в Польщі провели II Конгрес Польської Ліги Українських Студентів

17 листопада 2017 року у Варшаві в приміщенні Університету Лазарського відбувся II Конгрес Польської Ліги Українських Студентів, який зібрав більше 200 учасників.

Участь в Конгресі взяла  українська амбітна молодь, яка прагне заявити про свої ідеї та плани не тільки в колі студентства, але і серед представників бізнесу та влади.

Серед учасників конгресу були представлені студенти із Варшави, Гданська, Познані, Любліна, Бидгощі, Кракова, Жешува, Катовіце, Вроцлава та інших міст.

IMG_6882

Конгрес був організований Польською лігою українських студентів, яка є молодіжним крилом Асоціації українського бізнесу в Польщі, та  пройшов за підтримки EUCON Міжнародного правового центру і GLOBAL JOB GATE Міжнародної рекрутингової групи.

Відкрила Конгрес Кристина Ігліцька-Окульська, ректор Uczelni Łazarskiego, Радник Президента, яка подякувала студентам за ініціативність та побажала успіхів в подальших починаннях.

IMG_6487

Лілія Фуртус – перший секретар Посольства України у Республіці Польща, висловила подяку за запрошення та додала, що Консульство України у Республіці Польща завжди готове підтримати ініціативу українських студентів та буде сприяти проведенню подібних заходів і в майбутньому.

IMG_6513

В свою чергу, Світлана Криса – керівник Консульського відділу Посольства України у Республіці Польща, додала, що для українських студентів, які навчаються поза межами своєї Батьківщини, такі організації як Польська Ліга Українських Студентів є дуже важливі, оскільки це не тільки осередок української молоді, але це також нові можливості та знайомства, які в подальшому можуть відіграти значну роль в професійному та кар’єрному рості.

IMG_6530

Ярослав Романчук – президент Асоціації українського бізнесу в Польщі, керуючий партнер EUCON Міжнародний правовий центр, та Іренеуш Дерек – глова Ради Асоціації українського бізнесу в Польщі, пообіцяли завжди підтримувати студентство в їхніх починаннях.

IMG_6734

В рамах Конгресу були підбиті підсумки першого року діяльності Польської Ліги Українських Студентів, звіт про роботи Ліги презентував Андрій Романчук – координатор PLUS.

IMG_6475

Також були представлені Комітети Ліги, очолили їх найактивніші українські студенти. Зокрема,  Комітет з питань Євроінтеграції очолила студентка Варшавської школи економіки Ірина Будз, Правовий Комітет – студент Варшавського Університету Ярослав Залевський, Комітет з податкових питань та бухгалтерського обліку – студентка Варшавського Університету Інга Лівандовська та студент Варшавської школи економіки Артем Кравченко, Комітет Міжнародної торгівлі та АгроБізнесу –  студент Університету Лазарського Єгор Куц, Комітет Рекрутингу та кар’єрного розвитку – студентка Університету Козмінського Мирослава Телегій, Комітет з питань Підприємництва – студент Варшавської школи економіки Володимир Поліщук, Фінансово-Банківський Комітет – студент Університету Козмінського Андрій Романчук, Комітет з питань Маркетингу та СММ – студентка Університету Лазарського Катерина Козлова.

IMG_6892

До участі в конгресі були запрошені  Аксен Семак – СЕО та співзасновник, який презентував  свій стартап SOCIUM, Олександр Токарєв – project manager, TechBrainers, розповів де шукати фінансування для відкриття та розвитку компанії у Польщі, Ярослав Ненеман – Віце-міністр Фінансів Польщі (2004-2005, 2006, 2014-2015), розповів про світові податкові тренди.

Ексклюзивним гостем заходу став Гжегож Турняк – надихаючий спікер та майстер нетворкінгу, голова Академії Рекомендації, який провів для студентів майстер-клас з нетворкінгу.

IMG_6552

Одна із панельних дискусії Конгресу була присвячена питанню працевлаштуванню в Польщі після закінчення навчання. Зокрема, Анетта Гузек-Рошик – керуючий директор GLOBAL JOB GATE Міжнародна рекрутингова група, порекомендувала студентам шукати можливості для проходження стажування в Польщі, оскільки це сприятиме їхньому працевлаштуванню у майбутньому.

Нагадаємо, що Польська Ліга Українських студентів в Польщі була створена з метою започаткування широкоформатного майданчику для реалізації ідей студентів, розвитку підприємницької ініціативи та лідерства.