Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Synergy for rebuilding: у Варшаві відбулась конференція «Європа – Польща – Україна. Відбудуємо Разом» від ZPP

5 жовтня у Варшаві відбулась одна із найбільших конференцій, яка стала майданчиком для діалогу бізнесу у міжнародному контексті та обговорення перспектив повоєнної відбудови України, –  «Європа – Польща – Україна. Відбудуємо Разом».

Організаторами заходу стали  Związek Przedsiębiorców i Pracodawców ZPP (Спілка підприємців та роботодавців) та Warsaw Enterprise Institute (Варшавський інститут підприємництва). Голова правління Асоціації українського бізнесу в Польщі, керуючий партнер EUCON Ярослав Романчук став спікером у межах конференції.

Мета заходу – сформувати та зміцнити стосунки між європейським, польським та українським бізнесом, а також налагодити співпрацю задля майбутньої відбудови української держави та економіки. Учасниками конференції стали представники урядів, міністерств та парламентів Польщі і України, експерти, представники компаній з галузей зацікавлених у співпраці, таких як енергетика, ІТ, транспорт та логістика. Протягом заходу було обговорено стан та перспективи економіки України та її вплив на глобальну економіку. Тематичні панелі презентували потреби і очікування української сторони, а також можливості, які запропонував у межах відбудови польський бізнес.

Ярослав Романчук мав нагоду модерувати панель «Місто і регіон: відбудова і розвиток», учасниками якої також стали: Андрій Павлів – керівник офісу інвестицій та проектів, Львівська міська рада (on-line); Анатолій Федорук – мер міста Буча; Роман Шепеляк – радник з міжнародних питань Голови Львівської ОВА; Лешек Голомбієцкі – голова правління UNIBEP; Артур Попко – голова правління Budimex; Пьотр Юрчик – голова правління Intercor; Ольга Романенко – СЕО Ecopan.

Учасники третьої панелі, проаналізувавши актуальні дані щодо руйнувань українських населених пунктів, зокрема деокупованих територій і міст, що найбільше постраждали, інфраструктури внаслідок завданих росією ударів, обговорили можливі концепції відбудови міст, шляхи стимулювання їх розвитку після війни, інвестиційний потенціал, методи залучення іноземних інвестицій та програм фінансування, налагодження міжнародного партнерства і підтримки на державному, громадському та бізнес рівнях з метою ефективної та оперативної відбудови тощо. Польська та українська сторони висловили готовність до плідної співпраці та об’єднання зусиль і ресурсів для якнайшвидшого подолання руйнівних наслідків війни в Україні.