Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Результати X Форуму Європа – Україна в Польщі

27-28 січня 2017 року у польському місті Жешув відбувся щорічний Х Форум ЄВРОПА-Україна, головною темою якого стали питання  модернізації і розвитку потенціалу України, а також напрямок і темп проведення реформ в цій країні.

На запрошення організаторів на форумі виступили президент Асоціації українського бізнесу в Польщі, керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON Ярослав Романчук та Координатор Польської ліги українських студентів Андрій Романчук.

Серед спікерів були заступник Міністра розвитку Польщі Єжи Квєцінский, Посол Республіки Польщі в Україні Ян Пєкло, посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця. Від Кабінету Міністрів України в роботі Форуму взяли участь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська та заступник Міністра аграрної політики і продовольства Ольга Трофімцева. Більше про спікерів

Цього року у форумі взяли участь понад 700 гостей, в тому числі представники парламентів Польщі та України, урядів, парламентарії, відомі європейські політики, бізнесмени, експерти та журналісти з України, Польщі, Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки.