Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Європа – Польща – Україна. Відбудуємо Разом

«Європа – Польща – Україна. Відбудуємо Разом» – це програма, спрямована на формування та зміцнення стосунків між європейським, польським та українським бізнесом та на створення рамок співпраці з метою майбутньої відбудови української держави та економіки. У варшавській конференції «Європа – Польща – Україна. Відбудуємо Разом» візьмуть участь представники Урядів, міністерств та парламентів Польщі і України, експерти, представники компаній з галузей, прямо зацікавлених у співпраці, таких як енергетика, ІТ, транспорт та логістика.

На заході будуть обговорені стан та перспективи економіки України та їхній вплив на глобальну економіку. Тематичні панелі презентуватимуть потреби і очікування української сторони, а також можливості, які пропонуватиме в рамках відбудови польський бізнес.

Міжнародна конференція „Europe-Poland-Ukraine. Rebuild Together” підсумує цілу низку попередніх заходів, які відбулися в рамках суспільної кампанії «Допомагаймо Україні».

У першій фазі Проєкт передбачав організацію циклу круглих столів, завданням яких було започаткування діалогу, обговорення очікувань та пріоритетів, пов’язаних з відбудовою України, а також визначенням секторів та фірм, готових до співпраці з питань зміцнення української економіки. В рамках заходів відбулися безпосередні зустрічі між українськими та польськими представниками тих секторів економіки, чиє функціонування має ключове значення для підтримки та відбудови української економіки. Заходи змогли зібрати представників провідних польських та західноукраїнських бізнес-асоціацій, львівських, київських та регіональних органів влади, а також компанії з обох країн.

Деталі та реєстрація: https://konferencjaukraina.zpp.net.pl/index.php/uk/home-1-ua/