Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

VI Global Ukrainians Forum: наскільки важлива трансформаційна роль експатів у реформувані України?

6 липня українські лідери-експати під час традиційного VI Форуму Global Ukrainians представлять можливості та потенціал закордонних українців у реформувані України, брейнштормитимуть про синергічне просування українських інтересів у світі, підбиватимуть підсумки 4-річної співпраці з державними інституціями в Україні.

Організатори Форуму – мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення. Форум Global Ukrainians розвиває комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Австралії, Японії, Ізраїлю, країн ЄС, Азії, Африки та арабського світу.

Iніціаторка та співзасновниця Форуму Global Ukrainians Віолета Москалу наголошує: «Найважливіший ресурс для системного просування власних інтересів у світі та для реформування держави, який зараз має Україна, – це українські лідери-експати, яких ми називаємо Global Ukrainians. Будучи народними послами України за кордоном, вони можуть також пришвидшити ментальну модернізацію країни».

Програма Форуму передбачає панельні дискусії та он-лайн відеострім, теми панельних дискусій – економічні та дипломатичні можливості експатів, українські експати та реформи, глобальні українці та народна (освітня, культурна, бізнес, інформаційна) дипломатія.

Під час Форуму планують визначити, як ефективніше залучити потенціал українських експатів для промоції українських брендів у світі та реформувані України, презентують розроблений каталог креативних українських брендів та окреслять майбутні виклики що стоять перед мережею Global Ukrainians.

Спікери Форуму: Павло Шеремета, колишній Міністр економіки України, Вадим Трюхан, експерт та екс-дипломат, Олексій Гончарук, Голова BRDO, Олександр Перцовський, COO  «Укрпошти», Олена Трегуб, колишня директорка Департаменту міжнародних програм в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, Люба Шипович, колишня директорка Департаменту «Агентство з питань інвестицій та розвитку» Одеської ОДА, віце-президент RAZOM (США), Олена Бекреньова, директорка Фонду Родини Богдана Гаврилишина, Анна Маніаті, засновник Ουκρανόραμα – Ukranorama (Греція), Анна Жарова, керівник Israeli Friends of Ukraine (Ізраїль), Таміла Карпик, Член дирекції МОУГ «Четверта хвиля» (Канада), Лена Зінченко, одна з адміністраторів української громади ОАЕ, Олександр Нечипорук, інженер-дослідник, науково-дослідницький центр Арселор Міттал (Франція).

Детальна програма заходу тут.

Музичне супроводження VI Форуму Global Ukrainians – українська група ДримбаДаДзига.

***

Захід відбудеться за адресою: Київська школа економіки (KSE), вулиця Дмитрівська, 92-94.

Умови участі: вартість участі в заході – 200 грн. Звертаємо Вашу увагу, що кількість місць – обмежена. Ваша участь вважатиметься остаточною лише після сплати оргвнеску.

Реквізити для оплати:

Одержувач коштів: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ГЛОБАЛ ЮКРЕЙН”

Код ЄДРПОУ 39646986

Рахунок-одержувача: 26007052755196

Банк одержувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО одержувача: 300711

Призначення платежу: Благодійний внесок від ПІП платника (зазначити Прізвище, Ім’я та По-батькові повністю).

Після проведення оплати просимо надіслати копію квитанції на office@global-ukraine.org, після чого Ви отримаєте підтверджучий e-mail з детальною інформацією щодо реєстрації.

Форми для реєстрації:

Журналістів просимо реєструватись за посиланням.

Гостей просимо реєструватись за посиланням.

Facebook-подія тут.

Інфографіка про нас та про наші проекти за посиланням.

Інфографіка про найактивніші осередки Global Ukrainians за посиланням.

Більше про мережу Global Ukrainians можна дізнатися на сайті та сторінці у Facebook.

Каталог українських брендів можна переглянути тут.