Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Український форум з альтернативної енергетики, 03.11.2016

3 листопада 2016 року в Києві відбудеться «Український форум з альтернативної енергетики 16». Це перший міжнародний форум з фокусом на інвестиційні можливості українського ринку альтернативної енергетики. Організатори Форуму – A7 CONFERENCES та Dentons, Iнституцiйний партнер – ЄБРР, Партнери –GESS Consulting Ukraine, RENTECHNO, Jinko Solar, CNBM, Renault Україна та KNESS.


Альтернативна енергетика є одним з найбільш перспективних напрямків, на який звертають увагу все більше гравців ринку. Разом з цим, питання енергоефективності та енергонезалежності стали дуже актуальними в Україні протягом останніх років. Підвищення вартості імпортованих енергоносіїв, нестабільність курсу національної валюти і курс на енергоефективність на даний момент є основними факторами, які вимагають прийняття важливих рішень.

Це вже третя міжнародна конференція організаторів цього року, присвячена сектору енергетики України, яка обіцяє стати найбільшою комунікаційною платформою з фокусом на інвестиційні можливості, розвиток і реформування сектора альтернативної енергетики, включаючи сонячну енергетику, вітроенергетику і біоенергетику.

Платформа об’єднає більше 400 представників сектора з інвесторами, державними діячами та фінансовими організаціями з більш ніж 20 країн світу. Особливістю Форуму стане дискусія щодо глобальних тенденцій розвитку альтернативної енергетики, перспективи розвитку цієї галузі в Україні до 2020 року і потенціал сонячної, вітрової та біоенергетики.

Франсiс Малiж, Керуючий директор у країнах Східної Європи та Кавказу, ЄБРР, зазначив: «В Україні, вітро-, геліо-, біомасс- і гідроелектростанції в цілому виробляють трохи менше 12% від загального обсягу електроенергії. По-перше, це дуже маленький показник для такої великої країни. По-друге, є значний потенціал для інвестицій та нових проектів. За умови сприятливого інвестклімату та відповідної законодавчої бази, відновлювальна електроенергетика може стати однією з найперспективніших галузей української економіки».

Мирон Рабій, Партнер, Голова української практики з питань енергетики і природних ресурсів, Dentons, прокоментував: «Dentons пишається тим, що є одним з організаторів цього важливого заходу. Альтернативна енергетика вже давно стала актуальною темою на українських конференціях з енергетики, і даний форум демонструє свій величезний потенціал і ступінь зацікавленості ринку. Альтернативна енергетика є не тільки українським, а й європейським і глобальним пріоритетом. Україна – частина глобальної дискусії про різноманітність, екологічно чистi джерела енергії і новi технології. Я сподіваюся, що Форум стане ефективною платформою для чесного і продуктивного діалогу та обміну досвідом з метою відкриття нових можливостей для бізнесу, а також підвищення довіри інвесторів до нових проектів в Україні».

Ольга Брижан, Директор, GESS Consulting Ukraine, пiдтвердила, що «використання альтернативних джерел енергії – це одне з найактуальніших питань сьогодення, інтерес до якого зростає щодня разом зі зростанням тарифів та питаннями екологічності, енергоефективності та енергонезалежності. Впровадження альтернативних джерел енергії може подолати цілий перелік негативних моментів, серед яких зношеність основних фондів у галузях генерації, високий рівень монополізації галузі, низький рівень енергоефективності економіки, дефіцит вугілля на теплових електростанціях тощо. Україна володіє великим потенціалом джерел альтернативної енергії, і при правильному системному реформуванні енергетичної галузі, побудові нового економічного та соціального життя країни, цей потенціал буде працювати на користь держави».

Серед почесних доповідачів Форуму: Аркадіуш Краснодебскі, Керуючий партнер, Голова практики енергетики та природних ресурсів, Dentons (Польща); Луіс Борго, Старший банкір, ЄБРР; Максим Сисоєв, Старший юрист, Dentons, Співголова Комітету з палива та енергетики, ЄБА; Майкл Пейдж, Президент та генеральний директор,Renewable Assets; Марія Барабаш, Президент, A7 GROUP, Член Ради директорів, СУП; Наталія Бойко, Проектний менеджер, Енергетична реформа, Національна рада реформ України; Рамзес Рузієв, Старший банкір, ЄБРР; Томаш Янас, Партнер, Dentons; Пiтер О’Брайан, Директор, Eurocape New Energy, Євген Ладнич, Генеральный директор, RENTECHNO; Франк Нiндорф, Генеральний менеджер в Європi, Jinko Solar; Олексій Пархомчук, Генеральний директор по Україні, IFU; Георгій Гелетуха,Голова правління, Біоенергетична асоціація України; Рiчард Спiнкс, Генеральный директор, Active Energy Group Plc.; Ян Нiлссон, EPC Sales, Biomass & Waste to Energy, BWSC; Роман Зiнченко, Координатор, Greencubator (UVCA); Нарек Арутюнян, Засновник та генеральный директор, Rengy Development; Олексiй Оржель, Глава,Українська асоціація відновлюваної енергетики; Фредрiк Свiнхуфвуд, Спiвзасновник та партнер, Vindkraft Ukraina; Умiт Ямантурк, Заступник генерального директора, GURIS; Ігор Тинний, Засновник та спiввласник, Акванова Iнвестмент; Богдан Рогаченко, Заступник директора, Экопрод та iншi.

Органiзатор Форуму – A7 CONFERENCES, Співорганізатор – Міжнародна юридична фірма Dentons, Інституційний партнер – Європейський банк реконструкції та розвитку, Офіційний партнер – GESS Consulting Ukraine, Офiцiйний перевiзник – Turkish Airlines, Партнер по сонячній енергетиці – RENTECHNO, Партнери – JinkoSolar, CNBM та KNESS, Інвестицiйний партнер – A7 CAPITAL, Стратегiчний партнер – Будівельна компанiя «AртБудСервіс», Автомобільний партнер – RenaultУкраїна, Виставковий партнер – ЖК «Orange Park». Генеральний ТВ-партнер – NewsOne, Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна, Ексклюзивний медіа-партнер – ЛігаБізнесІнформ, Ексклюзивний бізнес медіа-партнер – газета «Бізнес». Медiа-партнери: Український тиждень, Ukrainian Business Journal, Business Views, ЕнергоБізнес, KyivPost, Апостроф, Energy.Oil&Gas, Renewable Energy. За підтримки: СУП, АСС, EBA, UVCA, Actions First Foundation, УАІБ, Асоціація українського бізнесу в Польщі, Real Estate Club.

Програму та додаткову iнформацiю можна знайти на веб-сайтi: www.a7conf.com/uaef

Місцепроведення Форуму: InterContinental Kyiv, вул. В.Житомирська, 2А, м.Київ.

Умови участi: для профiльних органiзацiй та iнвесторiв – 2 500,00 грн., для непрофiльних органiзацiй – 7 700,00 грн, для державних органів, посольств і ЗМІ – безкоштовно (після підтвердження). Участь можлива лише для представників топ-менеджменту. Українські компанії мають унікальну можливість безкоштовно додати свій інвестиційний проект в каталог на сайті invest.in.ua

Акредитація ЗМІ: тел.: +38 044 227 27 77, +38 063 145 87 35, anna@a7-group.com (контактна особа: Анна-Вероніка Краснопольська).

1