Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Odessa 5T: інвестуй в Одесу – найкраще місто для бізнесу!

6 і 7 жовтня в Одесі вже вдруге відбудеться Міжнародний інвестиційний бізнес-форум Odessa 5T.

Організатори події — департамент економічного розвитку Одеської міської Ради, інвестиційне агентство «Одеса 5Т», асоціація «Туризм Одеси», Odessa MICE agency. Програма Odessa 5T розроблена за ініціативи Одеської міської ради та за підтримкою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

«Одеса 5T» — це транспорт, торгівля, туризм, технології і траст. «Одеса 5T» — це інвестиційний бренд міста, платформа для розвитку міської інфраструктури, бізнесу, туризму, міжнародної взаємодії, для реалізації інноваційного та інвестиційного потенціалу Одеси.

Влітку 2016 року вперше була представлена маркетингова стратегія розвитку — «Одеса 5T Summer Business Days». У панельних дискусіях на різноманітні теми взяли участь понад 350 гостей. Вони представили свої інвестиційні проекти, які вже реалізовані в Одесі, а також стартапи, що потребують інвестицій. Експерти ООН, ЄБРР та інших міжнародних організацій ділилися знаннями та досвідом у залученні інвестицій в інфраструктурні проекти і формуванні іміджу інвестиційно привабливого міста.

II Міжнародний інвестиційний бізнес-форум Odessa 5T — це місце зустрічі власників великих бізнесів та стартапів, ТОП-менеджерів інвестиційних компаній та приватних інвесторів, представників адміністративно-управлінського апарату та медіабізнесу.

Цього року гостей форуму чекають два освітніх дня, в рамках яких виступлять:
— Степан Кубів, перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі;
— Ангелос Пангратіс, радник вищого класу з питань Європейської економічної дипломатії Європейської служби із зовнішніх справ;
— Геннадій Труханов, міський голова;
— Павло Вугельман, заступник міського голови;
— Шевкі Аджунер, директор ЄБРР в Україні;
— Вікторія Тігіпко, президент ОМКФ;
— Іван Ліптуга, президент Національної туристичної організації України, радник першого віце-прем’єр-міністра України;
— бізнесмени та представники адміністративно-управлінського апарату.

Перший освітній день Odessa 5T пройде у кращому конференц-холі Одеси — «Сади Перемоги» («Сады Победы»). Крім освітньої частини, тут також відбудеться Odessa 5T EXPO (виставка інвестиційних проектів і експозиція експортних товарів та послуг), Odessa 5T AWARDS (церемонія нагородження кращих бізнесменів Одеси) і вечірній коктейль.

Другий день форуму присвячений панельним дискусіям. Готель «Бристоль» запрошує гостей форуму на дискусію, присвячену туризму. Такі теми, як технології і транспорт, будуть обговорюватися в IL Decameron Clubhouse Odessa. А на тих учасників, яких цікавлять питання торгівлі і трасту, чекають в готелі «Марлін». Увечері другого дня всіх гостей Odessa 5T організатори запрошують до Одеського театру опери і балету на концерт «Золоті скрипки Одеси», а після концерту — на прощальну вечерю в ресторані Bernardazzi.

Міжнародний інвестиційний бізнес-форум Odessa 5T — це платформа для обміну досвідом з ключовими гравцями інвестиційного ринку, залучення приватних та муніципальних інвестицій, нарощування інноваційного та технологічного потенціалу міста, розвитку бізнесу та міської інфраструктури.

Дізнатися всі подробиці про спікерів та програму заходу можна на сайті www.odessa5t.com

Інвестуй в Одесу — найкраще місто для бізнесу!
+38 (048) 798-06-05
+38 (068) 627-60-45
forum@odessa5t.com
odessa5t.com

facebook.com/Odessa5T
twitter.com/Odessa_5T