Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» в Одесі.

8 листопада 2018 року Одеса зустрічає Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» (або BIT-2018).

В рамках BIT-2018 ви зможете дізнатися і обговорити з колегами та представниками провідних вендорів актуальні питання і тенденції, що пов’язані з використанням хмарних та IP-технологій, інфраструктурою та використанням даних,  відкрити для себе «Інтернет речей», а також отримати відповіді на актуальні питання – засоби захисту від кіберзлочинів, хакерських атак та інформаційна безпека.

Дата:  8 листопада

Місто: Одеса

Web-сайт:  https://odesa-2018.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP18AUP

Адреса: Gagarinn Hotel, Україна, Одеса, вул. Гагарінське плато, 5Б

 

На Форумі ви зможете почути наступні цікаві виступи:

  • «Arcserve: захист даних у гібридних середовищах», Володимир Людвіновський, Архітектор інфраструктурних рішень, Oberig IT
  • «Основні питання юридичної безпеки IT-проектів в Україні», Ігор Биков, IT-юрист, Tsykhonya Lawyers
  • «iSwan – хмарний ERP-BI-CRM сервіс для малого і середнього бізнесу», Михайло Лебединський, Директор по IТ, Swan
  • «UCloud. Приклади використання, Данило Бєлов, Директор з розвитку , UCloud
  • «Додатковi рiшення ESET для всебiчного захисту IТ-iнфраструктури», Дмитро Федоренко, провiдний менеджер вiддiлу продажiв, ESET Україна
  • «Автоматизація та оптимізація бізнес-процесів компанії за допомогою хмарних рішень», Антон Скоков, керівник команди по впровадженню онлайн-сервісу електронного документообігу “Вчасно”, ТОВ “Вчасно Сервіс”
  • «Новiтнi технологiчнi розробки ESET для протидiї сучасним кібератакам», Вячеслав Заріцький, провідний технічний спеціаліст, ESET Україна
  • «Нова екосистема хмарних рішень De Novo», Дмитро Бахмацький, директор з маркетингу, De Novo

 

Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як ESET, De Novo, UCloud, Oberig IT, Tsykhonya Lawyers, Swan, Вчасно  та іншими.

Інформація постійно оновлюється і ви можете стежити за нею на сайті:

https://odesa-2018.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP18AUP

 

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Одна з найбільш цінних складових Форуму – це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIT-2018 крім ділової частини чекає розіграш цінних призів та нетворкінг.

Увага! Кількість місць обмежена – поспішайте зайняти найкращі з них на BIT-2018.

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ СЬОГОДНІ!!!

Все, що стосується BIT-2018 в Одесі, можна знайти на офіційному сайті заходу.

Про CIS Events Group

Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group (www.ciseventsgroup.com) фокусується на ІКТ-ринку країн ближнього та далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агентство надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.