Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Міжнародна конференція «Високоолеїновий ринок: еволюція розвитку» 15.09.2016

15 вересня 2016 року в м. Київ (готель «Алфавіто») відбудеться друга міжнародна конференція «Високоолеїновий ринок: еволюція розвитку», організатором якої виступило ІА «АПК-Інформ».

Успішний досвід заходу, в 2015 році присвяченого винятково ринку високоолеїнового соняшника та високоолеїнової соняшникової олії, став стимулом для обговорення даної тематики і цього сезону.

За першу половину поточного сезону-2015/16 (вересень-лютий) експорт ВО олії з України склав 15,3 тис. тонн, тоді як за аналогічний період 2014/15 і 2013/14 МР – 24,7 тис. тонн і 8,1 тис. тонн відповідно. У той саме час, експерти, незважаючи на деяке скорочення експорту ВО олії, продовжують повідомляти про перспективи та можливості високоолеїнового ринку, наголошуючи на його перевагах. Крім того, відзначається збільшення інтересу до даного сегменту все більшої кількості переробників, експортерів і виробників посівного матеріалу.

Світовий досвід показує, що ринок має достатній потенціал для розширення посівних площ під високоолеїновим соняшником, наявність цінової премії відносно традиційного соняшника та соняшникової олії, наявність перспектив зі збільшення ємності внутрішнього ринку високоолеїнової соняшникової олії. Перспективи є, але в чому причина невисоких темпів розвитку високоолеїнового ринку України при настільки широких можливостях?

Цього року конференцію «Високоолеїновий ринок: еволюція розвитку» буде присвячено ринку ВО олії та насіння соняшника в Україні, перспективам української високоолеїнової олії в цілому і на європейському ринку зокрема.

Основні тематичні розділи конференції:

  • Світовий ринок високоолеїнового соняшника та соняшникової олії: оцінки та прогнози розвитку в сезоні-2016/17
  • Європейський ринок високоолеїнової соняшникової олії
  • Переваги та недоліки високоолеїнового ринку України
  • Ринок насіння високоолеїнового соняшника
  • Актуальні питання виробництва ВО соняшника: у боротьбі за покупців
  • Основні гравці ринку
  • Розширення ринків збуту ВО олії

 

Очікувана кількість учасників – 150 осіб.

Цільова аудиторія: переробники соняшника, експортери соняшникової олії та насіння соняшника, імпортери української ВО олії, представники державних структур, логістичних і сюрвеєрських компаній, сільгоспвиробники, селекційні компанії, наукові співробітники.

Асоціація українського бізнесу в Польщі виступила інформаційним партнером заходу.

Оргкомітет конференції:

+380 96 410 29 34 – Елеонора Ширяєва
conference@apk-іnform.com

+380 67 634 26 06 – Ганна Платонова
kіev@apk-іnform.com

РЕЄСТРАЦІЯ

ПРОГРАМА

890x530_рус_высокоолеин (1)