Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

II Аграрна фінансова конференція 23.09.2016

23 вересня 2016 року у Києві відбудеться II Аграрна фінансова конференція, організована інформаційною компанією “ПроАгро”.

Найважливішим результатом діяльності аграрного підприємства є його прибуток, стабільний фінансовий стан і впевнені перспективи розвитку. Ключову роль в забезпеченні успішності роботи агрокомпанії грають її фінансові керівники, які і стануть головними дійовими особами майбутньої конференції. З огляду на досвід минулорічного фінансового форуму «ПроАгро» представить учасникам заходу максимум практичних кейсів від самих аграріїв. У програмі передбачена панельна дискусія з найбільш актуальних для аграрних фінансистів питань.

На конференції будуть обговорюватися головні завдання CFO: як забезпечити бізнес грошима, планування та підвищення ефективності агрокомпанії.

Не залишаться без уваги виклики, що стоять перед аграрними підприємствами, та шляхи їх подолання: проблеми з кредитуванням, валютні ризики, зміни в системі оподаткування, відносини з банками та боржниками.

Спікери та учасники конференції оцінять актуальні фінансові інструменти: лізинг, аграрні розписки, форвард, гарантії, векселі, товарні кредити постачальників.

Будуть порушені питання використання IT-технологій в процесі бюджетування, аудиту та управління фінансовими потоками.

Слухачі конференції після виступу кожного спікера зможуть поставити свої запитання. У програмі передбачена панельна дискусія з найбільш актуальних для аграрних фінансистів питань.

Асоціація українського бізнесу в Польщі виступила інформаційним партнером конференції.

З питань участі в роботі наших заходів, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся в “ПроАгро”:

 

ban_890x530_finPol