Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

Асоціація адвокатів України запрошує на перший податковий форум Tax & Business Talks

Асоціація адвокатів України запрошує Вас на перший податковий форум Tax & Business Talks, що відбудеться 24.11.2017 року в IQ Business Center. Ініціатором та генеральним партнером заходу є компанія КМ Партнери.

ПРОГРАМА ТА РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням http://taxbusinesstalks.tilda.ws/

Сучасна локація, відомі експерти, залучення бізнес-спільноти, зручний майданчик для нетворкінгу, поради реальних податкових практиків, найгарячіші теми, новаторські формати сесій чекають на учасників Першого податкового форуму ААУ Tax & Business Talks.

Партнери Форуму: Baker McKenzie – Kyiv, Вдовичен та Партнери, ТОВ Яріч, Соколовський та Партнери, Гончарук та Партнери, Корпорація Amber, Force and Legal Wrights, DLA Piper, Arzinger, KPMG та інші.

Захід відбудеться 24.11.2017 в IQ Business Center, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Час проведення:  9:00-18:00

Більш детальну інформацію щодо Форуму та можливості реєстрації Ви можете отримати за тел. моб.: (067) 501-56-10, або attryde@uaa.org.ua. Контактна особа – Ірина Аттрайд.

Провідні юристи, адвокати, судді, податківці та представники інших державних органів, зупиняться на важливих поточних проблемах у податковій сфері. А найголовніше – кожен виступ відбудеться в формі дискусії з аудиторією та колегами, з ілюстраціями через практичні кейси, судову практику та власний досвід.

Поговоримо про:

ПДВ – податок, де найбільше змін. Стосовно ПДВ ми вже попереду всієї планети. Чому і як США взагалі без ПДВ? Чому обирається та чи інша модель оподаткування (з ПДВ чи без неї) і чого, відповідно, слід чекати від обраної моделі?

Практику кримінальної відповідальності у зв’язку з податками. Кримінальну відповідальність за Податковим кодексом і власне згідно з Кримінальним кодексом. Інститут кримінальної відповідальності для менеджменту – інструмент тиску на бізнес?

Проблемні питання підготовки документації з ТЦУ, враховуючи нові правила (проблеми підготовки описової частини з урахуванням нових вимог, застосування методів, зокрема спеціальних методів для біржових товарів).

Революційні зміни, які поки що пройшли майже непоміченими: плата за землю – заміна загальнодержавного податку місцевим, заміна фіксованого с/г податку як загальнодержавного податку єдиним податком 4 групи як місцевим – у чому різниця, проблеми, наслідки.

Податкові перевірки, підстави та порядок їх проведення у 2017 р., стратегії захисту.  Останні тенденції висновків актів перевірок. Як видозмінилися «нікчеми»: тепер податкова визнає, що товар є, але він подарований?  Та про інші актуальні питання.

Чекаємо Вас на Форумі!