Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

12 ТРАВНЯ В КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ VIII МІЖНАРОДНИЙ ПОДАТКОВИЙ ФОРУМ

Сплачувати податки — конституційний обов’язок кожного, але його набагато приємніше виконувати, якщо є чіткі відповіді на три ключові запитання: скільки, коли і що з того матиму? Держава має забезпечити відповіді на ці запитання, якщо хоче, щоб у громадян було бажання сплачувати податки, а також повинна подбати про зручне та нескладне для платника адміністрування, щоб виконувати цей обов’язок було зручніше.

Минулий рік був багатим на податкові зміни, що загалом відповідають головному напряму розвитку, який полягає в приєднанні до міжнародних податкових стандартів та забезпеченні максимального комфорту для платників.

Що з цього вийшло, розбиратимемо вже 12 травня на VIII Міжнародному податковому форумі, організатором якого традиційно є газета «Юридична практика» за підтримки генерального партнера — Юридичної групи EUCON.

Цього року в програмі для обговорення запропоновано таке: міжнародні тренди, які визначають податковий ландшафт в Україні; актуальні питання податкового консалтингу та трансфертного ціноутворення; нова практика вирішення податкових спорів.

У ролі спікерів запрошено найкращих фахівців із податкового права: представників податкових органів, міністерств та відомств, суддів, що розглядають податкові спори, податкових консультантів та адвокатів, а також представників платників податків із реального сектору економіки.

 

Дата проведення: 12 травня 2021 року

Час проведення: 09:30–18:00

Місце проведення: м. Київ, готель «Прем’єр Палац» / онлайн

Організатор: газета «Юридична практика»

Генеральний партнер: Юридична група EUCON

За підтримки UNIC

 

Програма та реєстрація доступні за посиланням https://pravo.ua/event/tax2021

 

Контакти:

Наталія Булко, продаж квитків

(067) 238-83-08, e-mail: n.bulko@pravo.ua

Ірина Гончар, координатор Форуму

(067) 924-69-60, i.gonchar@pravo.ua

Вікторія Черкасова, івент-менеджер

(097) 616-76-19, e-mail: v.cherkasova@pravo.ua