Зв’язатися з нами:

Пошук

Підписатись на розсилку

  • Українська
  • Polski

VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу в Польщі»

10 травня 2018 року у Варшаві пройшов VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу в Польщі», який вже традиційно збирає на одному майданчику, представників державних органів влади та бізнесу України і Польщі з метою обміну досвідом та пошуку спільних інтересів для співпраці.

 

Зокрема, в рамках цьогорічного форуму у Варшаві учасники обговорили перспективи польсько-української співпраці в економічній сфері та перспективи реалізації спільних транспортних та інфраструктурних проектів, торкнулись питання залучення іноземних інвестицій в Україну, презентували економічний потенціал Одеського та Донецького регіонів.

Українська делегація була представлена на форумі у складі  Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща Андрія Дещиці; Заступника Міністра регіонального розвитку та будівництва України Тараса Токарського; Керівника Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака;  Голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи України Володимира Ставнюка;  В.о. Голови Одеської обласної ради Юрія Дімчогло; Радника з питань міжнародного співробітництва Донецької Агенції Регіонального розвитку Руслана Кулика.

З польського боку участь у форумі взяли Радник міністра Міністерства Інвестицій та Розвитку Кшиштоф Сівек; Заступник міністра інфраструктури Республіки Польща Анджей Біттель; Заступник Директора Державних Доріг і Автомагістралей Республіки Польща Івона Стемпень – Котларек;  Заступник Голови Правління PKP Polskich Linii Kolejowych S.A Марек Олкевич; Голова правління PKP LHS sp. z o.о  Збігнев Трацихліб;  Голова Правління PKP Intercity Марек Хранюк та інші.

Незабаром буде опубліковано повний пост-реліз заходу.

ФОТОЗВІТ ЗАХОДУ